Hier kunt u heerlijk genieten van uw vakantie aan de uitgestrekte stranden van Ouddorp en een heerlijke woning met serre.
Woonkamer en serre:Een hele ruime woonkamer.
Een regendag? – Geen probleem! In de lichte serre kunt u dan toch genieten. Of een gezellige avond van de 55“ TV, de bluetooth Soudbar voor muziek en op kouder dagen een openhaard.
Keuken:Moderne keuken met gashaard en oven, grote koel- vriescombinatie, vaatwasser, magnetron, tooster, waterkoker en koffieapparaat.
Slaapkamer:De woning beschikt over 3 slaapkamers
De grote slaapkamer is beneden direct naast de badkamer. Groot dubbel boxspring bed (180x200) en genoeg bergruimte beschikbaar. Op de bovenverdieping een slaapkamer met 2-persoonsbed (140x200) en een 2e slaapkamer met 2 1-persoonsbedden (90x200).
Badkamer:Een moderne badkamer biedt een inloop(regen)douche, toilet en badmeubel.
Tuin:De prachtige tuin biedt verschillende terrassen rondom de woning. Behalve een tuinset met tuintafel en 6 tuinstoelen, zijn er ook 2 ligstoelen.
In de woning mag niet gerookt worden!.
Extra’s:- Vloeren benedenverdieping geheel betegeld.
- Vloeren bovenverdieping laminaat
- Wasmachine
- Parkeerplaats voor meerdere auto’s
- Zonnescherm
- Internet
Interesse in de bungalow Veermansplaat 13?
Bij beschikbaarheid kunt u controleren of de bungalow nog te boeken is in de gewenste periode.
Heeft u een vraag over de bungalow? Stel uw vraag dan gerust via het contactformulier. Wij beantwoorden uw vraag binnen 24 uur!
Neem contact op