Vakantiewoning Doggersbank 49

Klasse : 1. VIP
Vanaf €548,- Vanaf / per week
3 Slaapkamers 6 personen

Mevr. Schot

7

prima

Lees reviews
​Bungalow Doggersbank 49

Woonkamer
In de woonkamer staan een ruime bank, een tafeltje en een moderne schommelstoel. Natuurlijk is de kamer voorzien van een LCD-TV (voorzien van kabel- en satelliet TV alsmede een Google Chromecast zodat uw eigen content op de TV kan worden afgespeeld). Ook een bluetooth speaker ontbreekt niet. Hier bevindt zich ook een elektrische openhaard voor de wat koudere dagen of gewoon voor de gezelligheid. Ook aan de kleintjes is gedacht met een speciaal zithoekje! De begane grond is voorzien van een laminaat vloer.

Deze content is alleen beschikbaar nadat je cookies hebt geaccepteerd.


Eetkamer

Direct naast de woonkamer treft u de lichte eetkamer waar heerlijk getafeld kan worden.

Keuken
De moderne keuken beschikt over o.a. over een 4-pits RVS gasfornuis, een combi-oven, een vaatwasser, een koelkast met vriesvak, Nespresso en Senseo koffiezetapparaten, waterkoker, broodrooster, tosti-ijzer en verder een complete set pannen en keukengerei. Via de openslaande deur heeft u toegang tot het terrasje voor het huis waar het ’s ochtends heerlijk zitten is in de opkomende zon!.

Slaapkamers
Op de begane grond ligt een slaapkamer voorzien van een tweepersoonsbed met twee dekbedden, een TV (satelliet ontvangst) en een ruime kast. Op de eerste verdieping zijn 2 slaapkamers. Een slaapkamer is voorzien van twee losse bedden en de andere heeft een 2-persoons bed. Beiden hebben 2 losse dekbedden, een stoel, een kast, een wastafel en een ventilator voor op warme dagen.

Sanitaire voorziening
De moderne badkamer, welke is gelegen op de begane grond, beschikt over een inloop douche met een regen- en een normale douchekop en een luxe wastafel. Een föhn is aanwezig evenals een handdoek radiator. Het toilet bevindt zich naast de badkamer.

Extra
Aan ruimte en rust is hier buiten geen gebrek.
Deze woning heeft een ruime en zonnige tuin. Aan de tuintafel met comfortabele stoelen kunt u gezellig buiten tafelen. Twee ligbedden dragen zorg voor extra relaxmomenten. Maar wilt u lekker in de schaduw zitten dan is ook dit hier geen probleem. Het huisje is voorzien van een zonnescherm en natuurlijk ontbreekt een parasol niet.

Het huis is uiteraard voorzien van (gratis) WiFi. Ook zijn er een strijkplank en strijkijzer aanwezig alsmede een kinderstoel, aankleedkussen en kinderservies (u vindt dit in de trapkast).

In de schuur achter het huis is voldoende ruimte voor 4 grote fietsen. Daarnaast treft u in de schuur speelgoed voor kinderen aan, sportspullen (o.a. tennisrackets). En, niet te vergeten, de gas BBQ.

Tot slot treft u naast het huis een tuindouche aan!

Overige informatie
Bij de woning is een berging, waarin zich de kussens voor het tuinmeubilair, de wasmachine en droger bevinden. Ook staat hier een voorraadkast. In de voortuin van het huisje kunnen twee grote auto’s parkeren.

Interesse in de bungalow Doggersbank 49?
Bij beschikbaarheid kunt u controleren of de bungalow nog te boeken is in de gewenste periode.

Heeft u een vraag over de bungalow? Stel uw vraag dan gerust via het contactformulier. Wij beantwoorden uw vraag binnen 24 uur!

Neem contact op
​Woonkamer
- Ruime bank
- Schommelstoel
- LCD-TV
- Google Chromcast
- Bluetooth Speaker
- Elektrische Haard

Eetkamer
- Ruime eettafel
- 6 stoelen

Keuken
- Gasfornuis
- Koelkast met vriesvak
- Nespresso
- Senseo
- Waterkoker
- Broodrooster
- Tosti-ijzer
- Vaatwasser

Slaapkamers
- 2x 2-persoonsbed
- 2x 1-persoonsbed
- 6x 1-persoonsdekbed
- Extra wastafel op beide slaapkamers op bovenverdieping
- ventilator

Sanitaire voorziening
- Moderne badkamer
- Inloop douche
- Apart toilet

Extra
- Tuintafel met comfortabele stoelen
- 2x Ligbed
- Zonnescherm
- Parasol
- WiFi
- Strijkplank en stijkijzer
- Kinderstoel
- Gas BBQ
- Tuindouche
- Extra berging voor uw fietsen
- Divers speelgoed voor de kinderen

Overige informatie
- Berging voor tuinkussens
- Wasmachine
- Droger
- Voldoende parkeerruimte voor 2 auto’s

Totale score

7 klanten beoordelen deze accommodatie met een 8.6

Faciliteiten op het park: 8.1

Service op het park: 8.9

Accommodatie: 8.6

Gehele vakantie: 8.6

Mevr. Schot

7

prima

Faciliteiten op het park: 6

Service op het park: 7

Accommodatie: 8

Gehele vakantie: 7

Dhr. van Ewijk

8

Wij hebben een prettige week gehad op Uw vakantiepark. Vooral de ruimte op de huizen is heel erg prettig in vergelijk met de nieuwe parken. Huizen op en in elkaar. Echt als heel prettig ervaren

Faciliteiten op het park: 8

Service op het park: 8

Accommodatie: 8

Gehele vakantie: 8

Selecteer hieronder het aantal personen en een aankomst- en vertrekdatum.

Wilt u een afwijkende aankomst of vertrekdatum?

Selecteer de eerstvolgende beschikbare aankomstdatum
-
-

Bijzonderheden

  • Vaatwasser
  • Openhaard
  • Wasmachine
  • Droger
  • Internet
  • Geen huisdieren toegestaan
Bekijk prijzen/beschikbaarheid

Locatie

Deze content is alleen beschikbaar nadat je cookies hebt geaccepteerd.
Stel een vraag